"Рєспублікі Донбаса - самостійні суб’єкти": Пєсков не гарантує, що бойовики відведуть сили


Російська сторона заявила про зацікавленість у розведенні сил на Донбасі, але вкотре каже, що війна на Донбасі — "внутрішній український конфлікт"

Про це заявив речник Путіна Дмитро Пєсков, пише російський Інтерфакс. Об этом сообщает inhotnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Кремль, безумовно, має певний вплив на (самопроголошені, — Ред.) республіки Донбасу, але республіки Донбасу в даному випадку — це самостійні суб’єкти врегулювання цього конфлікту. Кремль не є стороною цього конфлікту", — заявив Пєсков.

У нього запитали, чи може Кремль гарантувати, що бойовики "ЛДНР" будуть відведені від лінії зіткнення в районі Петрівського і Золотого.

"Москва поряд з Берліном і Парижем є гарантом мінського плану дій, і, як і всі країни, ми зацікавлені в тому, щоб всі заходи, які були заплановані в свій час, покладені на папір, під якими стоять підписи чотирьох (представників України, Росії , Німеччини і Франції, — Ред.), виконувалися ", — сказав він.

Нагадаємо, розведення сил у Золотому й Петрівському мало відбутись у понеділок, 7 жовтня, але через регулярні обстріли бойовиків перенеслось.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/quotryespubliki_donbasa_samostiyni_subyektyquot_pyeskov_ne_garantuye_scho_boyovyky_vidvedut_syly”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя