Зеленський поставив завдання: як Україні “дострибнути” до Польщі по зарплатах

Президент Володимир Зеленський сказав, що за чотири роки хоче підняти середню зарплату в Україні до рівня Польщі.

Об этом сообщает Руспрес


Loading...


Якщо брати в облік порівняння офіційних даних по заробітним платам двох країн, то для цього українцям доведеться заробляти в два-три рази більше, ніж зараз. Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на OBOZREVATEL:


Польські злоті конвертовані при розрахунках у гривні за середнім банківським курсом 6 грн/зл.


Зеленський поставив завдання: як Україні “дострибнути” до Польщі по зарплатах

У січні 2020 року Міністерство праці Польщі підвищило мінімальну зарплату до 2 600 злотих, або 16 500 гривень. Таким чином, польські мінімальні зарплати за рік зросли на 15,6%.


Робітники з України додали близько 2,5% до ВВП Польщі, завдяки чому її економіка зросла на 22% з 2014 року.


Уряд Польщі планує посилення захисту свого ринку праці від українських робітників. Протягом півроку вони збираються розробити і прийняти нові принципи міграційної політики.


У 2019 році кількість іноземних працівників у Польщі збільшилася на 75 тисяч, досягнувши рекордної позначки 644 тисяч чоловік у кінці червня. Більше половини з них – громадяни України. Протягом цьго року в Польщу виїхало рекордна кількість української молоді віком до 25 років.


Нагадаємо, вчителька з України поділилася своїми переживаннями через безцеремонне ставлення до заробітчан у Польщі. За її словами, до заробітчан там ставляться, як до «людей другого сорту».


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/12/zelenskyj-postavyv-zavdannya-yak-ukrayini-dostrybnuty-do-polshhi-po-zarplatah/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя