Комедія, драма та історія успіху: три фільми для перегляду на карантині


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 0
Комедія, драма та історія успіху: три фільми для перегляду на карантині
Фото з сайту "НВ"
  • Комедійний трилер, автобіографічна драма й історія успіху. Зібрали для вас добірки фільмів, які показують, скільки несподіваного різноманітності може відшукати по темі сім’ї.

«Лиходії»

Яку найбільшу смішну помилку можна допустити, успішно пограбувавши тільки що заправку? Звичайно, забути заправитися! Про свою помилку горе-грабіжники Мікі і Джулз дізнаються, коли їх машина глухне на лісовій дорозі, в парі миль від місця скоєння злочину. На щастя, поруч виявляється будинок. Сподіваючись на запасну машину в гаражі, наші герої проникають туди, але виявляють не зовсім те, що очікували. У підвалі будинку знаходиться 10-річна дівчинка, прикута наручниками до трубі. А незабаром заявляються господарі — дуже стильно, але по моді 50-річної давності одягнена пара. Обидві пари не хочуть втручання поліції, але вже не можуть просто так розійтися.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Лапочка»

Молодий популярний актор Отіс Лорта, що має проблеми з алкоголем, потрапляє в аварію, в черговий раз піддавшись арешту за п’яний дебош, і в підсумку виявляється в Рехаб. Там психолог ставить йому діагноз «посттравматичний синдром». Наш герой не вірить, але разом з психологом знехотя починає розбиратися у витоках своєї травми. Виявляється, такий розлад можна отримати не тільки на війні. Отіс повертається в свої 12, коли він уже був актором. Хлопчика супроводжував батько, який став причиною його нинішнього стану.

Фільм знятий за автобіографічним сценарієм Шайи ЛаБьофа, в житті якого вистачало і легендарних витівок, і алкоголізму, і проблем з наркотиками і в кінці кінців Рехаб.

RIA Рекомендує
...
Живи біля парку Ющенка: краща ціна на «Поділлі»

«Боротьба з моєю родиною»

Історія перетворення Сарайю Найт, звичайної дівчини з англійської Норвіча, в Пейдж — одну з найзнаменитіших рестлерш сучасності. Сарайя на рингу з 13 років. Коли ти виріс в родині, де мама, тато і обидва брати — рестлери, то питання про вибір професії не варто. Звучить як драма про дисфункциональной сім’ї, але перед нами абсолютно інше кіно. Фильм Стівена Мерчанта — колоритна трагікомедія про рестлінг, цієї дивної суміші шоу і спорту, і силі сімейних цінностей.

Читайте також:

Два кліки: онлайн трансляції із зоопарків, заповідників, океанаріумів та дикої природи

Не про коронавірус: ТОП комедійних серіалів, які змусять сміятись до сліз


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kult-podii/komediya-drama-ta-istoriya-uspihu-tri-filmi-dlya-pereglyadu-na-karanti-11044672.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя